Kannad pluss-suurust?

Kui oled kurvikam naine ja tunned ennast pesus pisut ebakindlana, on aeg muutusteks. Anname viis kehapositiivset nippi, mis aitavad naise enesekindlust tõsta ja tõestavad, et naiselik pesu ei ole mõeldud ainult supermodellidele.

1. Toestusega rinnahoidjad

Suurema rinna omanikel soovitame kanda tugikaarte ja toestusega rinnahoidjaid. Tänu sellele istuvad ka pluusid ja kleidid seljas paremini ning pesukandja tunneb ennast mugavamalt. Eriti suure büstiga naiste puhul aitab see vähendada ka seljavalusid.

2. Kumerusi ei tasu varjata

Volüümikat keha ei tasu kindlasti varjata: kui puusad ja kõht on strateegilisem piirkond, siis kõrgema pihaga püksikud aitavad enesekindlust säilitada ilma, et peaksid olemasolevaid kumerusi varjama.

3. Vali õige materjal

Lisaks lõigetele vali kvaliteetne materjal. Puuvill on nahasõbralik, hingav ja kandmisel alati mugav. Näiteks kasutab Swegmarki pesubränd õiglase kaubanduse märgisega puuvilla. Sellega toetab ostja väiksemaid põllumajandustootjaid ja jätab väiksema keskkondlikku jalajälje.

4. Õige värv on oluline

Julgustame kandma värve, eriti suvel. Peenema visuaali loomiseks soovitame siiski tumedamaid värve. Näiteks sobivad klassikaline must, tumesinine, hall ja ka lillad ning rohelised toonid.

Mustrite osas on kõige turvalisem neid vältida, mis ei tähenda, et pitsi ja ornamentikat ei tohiks üldse kanda. Näiteks, vertikaalsemad jooned, need aitavad muuta keha visuaalselt pikemaks.

5. Mugavuses peitub võti

Naise mugavus aitab kaasa enesekindluse tõstmisele ja muudab naise ilusaks sõltumata sellest, milline on tema vorm.

UJUMIS-JA PÄEVITUSRIIDED
Mida tuleks pesu kinkides silmas pidada?
Close Minu ostukorv
Close Wishlist
Close
Close
Categories