KINGIIDEED JÕULUDEKS

Jõulud on aeg lähedastega koos olemiseks, maiustamiseks ja kamina tule ees mõnulemiseks. Samuti on saabuvad pühad, küll loodetavasti vähesemal määral, aeg oma armsamate üllatamiseks. Veetlev pesu võib olla just see, mida üks naisterahvas tundelise žestina ootab.

Väiksema rinnaga naisi kaunistavad imeliselt delikaatsed ning hetkel trendikad ilma toestuseta rinnahoidjad. Samal ajal suurema dekoltee omajad vajavad kindlasti mingit toestust ja polsterdust oma püsti jaoks. Õrn pits ning kaunis muster sobivad mõlemale figuurile.

Kui pesukomplekt kõlab liiga riskantselt ja hirmutavalt, siis õrn ööriietus ja hommikumantel tekitavad jõuluhommikul kindlasti romantilist elevust. Ka praktilisemad pesukingitused nagu korrigeeriv ja õmblusteta pesu on miski, mida ühe naise garderoob võib vajada või mis võiks olla hoopis kingitus iseendale.

Kui igasugune aimdus maitse-eelistustest puudub, siis pesupoe kinkekaart on turvaline kingitus, mis annab üllatuse saajale võimaluse valida midagi, mis täpselt teda kõnetab ja enesekindlaks teeb.

SÜGIS/TALV 2021
KORRIGEERIV PESU
Close Minu ostukorv
Close Wishlist
Close
Close
Categories